Vážení přátelé naši věrní zákazníci,

jsem rád, že Vám mohu oznámit, že jsme po dlouhé úvaze spustili náš eshop.

eshop.nojmikovi.cz

Na tomto eshopu naleznete náš med, výrobky z medu a včelí produkty, které zpracováváme.
Dále zde naleznete dekorační výrobky mé šikovné manželky a v neposlední řadě výrobky,
které vyrábím já :-)

S pozdravem Nojmik.
   


   
Med od Nojmíků

Jsme celkem nové rodinné včelařství. Včelařit jsem začal v roce 2014 kdy jsem absolvoval kurz „Chovatel včel“. Náš med pochází z včelařského stanoviště v Srbské. Stanoviště jsem převzal začátkem roku 2016 od paní Krystenové, která na něm po smrti svého manžela spolu se svou rodinou včelařila tři roky. Bohužel neměli pokračovatele, který by v tomto koníčku pokračoval, tak jsem dostal možnost tento včelín od paní Krystenové odkoupit. Za dva roky jsem z provozu s třinácti včelstvy vybudoval provoz s dvaapadesáti včelstvy. Paní Krystenové jsem slíbil, že budu včelařit na stejném místě, ale také, že všichni stálí odběratelé, kteří jsou zvyklí na zdejší vysoce kvalitní med, budou moci tento med od nás nadále odebírat. Jako hlavní pozitivum tohoto stanoviště považuji to, že v okolí se nepěstuje žádná monokultura jako například řepka. To se velice pozitivně odráží v chuti a kvalitě našich medů.
 
 

Proto jsem ho přihlásil do projektu „REGIONÁLNÍ PRODUKT JIZERSKÝCH HOR“.
Tuto značku jsme pro roky 2019/2020 získali, na což jsme patřičně hrdí.
 

 
Med stáčíme ve vlastnoručně vyrobeném nerezovém medometu. Používáme vždy nové, nebo řádně vymyté sklenice a vždy nová víčka.
 
 
 

vcela LNávštěva včelek pro odběratele je po dohodě možná.vcela R

 
 
S přáním příjemného dne

Pavel Neumaier

  



kraj-lbcVážení zákazníci, informuji Vás tímto, že jsme s pomocí dotačního programu Libereckého kraje 2.5 Podpora regionálních výrobků, výrobců a řemesel pořídily nové vybavení na stáčení a zpracování medu.  Za poskytnutou dotaci děkujeme.